Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE SERVICII DE COLECTARE, TRANSPORT DESEURI DE SUBPRODUSE DE ORIGINE ANIMALA

Număr anunț
DA21797440
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Cluj (CUI 4288390)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524300-9 · Servicii de inlaturare a deseurilor biologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118 RON
Valoare atribuită
1.118 RON
Data publicării
20.11.2018 11:41
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.118 RON

din 1.118 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.