Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport pentru anul 2019 pentru Liceul de Arta Stefan luchian Botosan

Număr anunț
DA22277274
Autoritate contractantă
Liceul de Arta "Stefan Luchian" Botosani (CUI 3372416)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare finală
7.200 RON
Data publicării
23.01.2019 15:09
Data finalizării
25.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.