Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 17,5% sub estimat
Detergent dezinfectant pt suprafete - SURFANIOS PREMIUM
- Număr anunț
- DA22358453
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI RO25115790)
- Cod CPV
- 33631600-8 · Antiseptice si dezinfectante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.420 RON
- Valoare atribuită
- 2.820 RON 17,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2019 08:04
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.820 RON
din 3.420 RON estimat
17,5%
Adjudecat la 82,5% din estimat · economie 600 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.