Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cititor coduri de bare ZEBRA DS 2208

Număr anunț
DA22357206
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
COPYLAND TRADING SRL (CUI RO9091754)
Cod CPV
30216130-6 · Cititoare de coduri de bare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.310 RON
Valoare atribuită
1.310 RON
Data publicării
06.02.2019 15:11
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.310 RON

din 1.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.