Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrod tip ac acoperit 2,8 cm lungime lama activa
- Număr anunț
- DA22357084
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE CHIRURGIE ORO-MAXILO-FACIALA PROF. DR. DAN THEODORESCU (CUI 4267265)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,60 RON
- Valoare atribuită
- 311,60 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 15:03
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 08:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,60 RON
din 311,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro