Ofertă acceptată Cumpărare directă

Accesorii electrice

Număr anunț
DA22356413
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
DENNVER COMIMPEX SRL (CUI RO6099702)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
358,20 RON
Valoare atribuită
358,20 RON
Data publicării
06.02.2019 14:25
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 15:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

358,20 RON

din 358,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.