Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPORT NOTE BAROC

Număr anunț
DA21809317
Autoritate contractantă
CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
Furnizor / câștigător
SELECT MUSIC SRL (CUI RO15954337)
Cod CPV
37300000-1 · Instrumente muzicale si piese pentru acestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
436,98 RON
Valoare atribuită
436,98 RON
Data publicării
21.11.2018 10:11
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

436,98 RON

din 436,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.