Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Memorie Kingston HyperX FURY Black Series DDR4, 1x8GB, 2400 MHz, Cl 15, Single Rank
- Număr anunț
- DA21806479
- Autoritate contractantă
- Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI RO18264854)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI RO17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 502,52 RON
- Valoare atribuită
- 502,52 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 07:52
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
502,52 RON
din 502,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro