Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 240GB, 2.5", SATA III [SA400S37/240G]
- Număr anunț
- DA21805865
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL IOSIF VULCAN ORADEA (CUI 4348807)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 142,29 RON
- Valoare atribuită
- 142,29 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 17:01
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 08:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
142,29 RON
din 142,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro