Acasă · Licitații
· Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII PRELUARE DESEURI
- Număr anunț
- DA21422036
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina si Farmacie din Craiova (CUI 10815397)
- Furnizor / câștigător
- GUARDIAN SRL (CUI RO6778738)
- Cod CPV
- 90513000-6 · Servicii de tratare si eliminare de deseuri menajere si deseuri nepericuloase (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.610 RON
- Valoare atribuită
- 1.610 RON
- Data publicării
- 09.10.2018 11:38
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.610 RON
din 1.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro