Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMPANIE POCU

Număr anunț
DA22275411
Autoritate contractantă
SCOALAGIMNAZIALA NICULESTI (CUI 29147914)
Furnizor / câștigător
SANTE MEDICAL SRL (CUI RO15065873)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.305 RON
Valoare atribuită
8.305 RON
Data publicării
23.01.2019 13:33
Termen limită
29.01.2019 17:00
Data finalizării
25.01.2019 15:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.305 RON

din 8.305 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.