Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stick Memorie Kingston DT microDuo 32GB, USB3.0/microUSB
- Număr anunț
- DA22356423
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA I H RADULESCU DAMBOVITA (CUI 4279677)
- Furnizor / câștigător
- FLAX COMPUTERS SRL (CUI RO14639030)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 311,12 RON
- Valoare atribuită
- 311,12 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:26
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 09:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
311,12 RON
din 311,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro