Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER XEROX WORK CENTRE 106R02311

Număr anunț
DA21816002
Autoritate contractantă
Scoala Gimanziala Mihail Sadoveanu Galati (CUI 3126896)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI RO14476846)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,77 RON
Valoare atribuită
161,77 RON
Data publicării
21.11.2018 13:42
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,77 RON

din 161,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.