Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU CARTUS HP Q2612A ;REFIL TONER HP Q2612A;REFIL CARTUS TONER BROTHER TN 3380;CARTUS TONER BRO

Număr anunț
DA21803615
Autoritate contractantă
COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
Furnizor / câștigător
KRYNADA SMART SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO29385797)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.490,20 RON
Valoare atribuită
2.490,20 RON
Data publicării
20.11.2018 14:49
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 08:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.490,20 RON

din 2.490,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.