Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție produse papetărie

Număr anunț
DA22363274
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA "AQUA BOTOSANI (CUI 16786339)
Furnizor / câștigător
DIMI SRL (CUI RO14192011)
Cod CPV
30197110-0 · Capse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
23,10 RON
Valoare atribuită
23,10 RON
Data publicării
07.02.2019 12:40
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23,10 RON

din 23,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.