Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER HP CE341A ALBASTRU ORIGINAL
- Număr anunț
- DA21801306
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI RO2646378)
- Furnizor / câștigător
- EST ORIGIN SERVICES S.R.L. (CUI 39954180)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.772 RON
- Valoare atribuită
- 1.772 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 13:39
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 16:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.772 RON
din 1.772 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro