Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tonere imprimante conform Anuntului de publicitate nr.ADV1046276/02.11.2018
- Număr anunț
- DA21794277
- Autoritate contractantă
- REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII PENTRU ENERGIA NUCLEARA (CUI RO32306920)
- Furnizor / câștigător
- MANOPRINTING SYSTEM SRL (CUI RO18088960)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.924 RON
- Valoare atribuită
- 6.924 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 10:11
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.924 RON
din 6.924 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro