Ofertă acceptată Cumpărare directă

CARTUS HP C6656AE; CARTUS HP C6657AE

Număr anunț
DA22360339
Autoritate contractantă
Institutul National de Expertiza Medicala si Recuperare a Capacitatii de Munca (CUI 4340579)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
646 RON
Valoare atribuită
646 RON
Data publicării
07.02.2019 10:05
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

646 RON

din 646 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.