Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de catering pentru Centru de zi pentru copii Orlesti
- Număr anunț
- DA21435770
- Autoritate contractantă
- Comuna Orlesti (CUI 2573950)
- Furnizor / câștigător
- MARII BOC S.R.L. (CUI RO5928039)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.552,50 RON
- Valoare atribuită
- 28.552,50 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 12:22
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.552,50 RON
din 28.552,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro