Ofertă acceptată Cumpărare directă

transport cu autobasculante de 40 tone 8x4; pe raza comunei Berghin

Număr anunț
DA21420800
Autoritate contractantă
COMUNA BERGHIN (CUI 4562257)
Furnizor / câștigător
BALEA TRANS SERVICE SRL (CUI RO21625070)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
25.000 RON
Data publicării
09.10.2018 10:54
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 08:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.000 RON

din 25.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.