Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFUNCTIONAL LASER XEROX WORKCENTRE 3345DNI

Număr anunț
DA21814201
Autoritate contractantă
AEROCLUBUL ROMANIEI (CUI 4266944)
Furnizor / câștigător
SMART CLOUD COMPANY SRL (CUI 35081199)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638,66 RON
Valoare atribuită
1.638,66 RON
Data publicării
21.11.2018 12:45
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.638,66 RON

din 1.638,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.