Ofertă refuzată Cumpărare directă

Memorie DDR3 Corsair Vengeance 16GB (2x8GB) , CMZ16GX3M2A1600C9

Număr anunț
DA21806553
Autoritate contractantă
Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
30233100-2 · Unitati de memorie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,85 RON
Valoare finală
437,85 RON
Data publicării
21.11.2018 08:03
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 08:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.