Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit tastatura + Mouse wireless A+ K2000
- Număr anunț
- DA21805788
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ION BARBU (CUI 4364217)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.911,35 RON
- Valoare atribuită
- 1.911,35 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 16:42
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 16:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.911,35 RON
din 1.911,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro