Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sistem Desktop PC All-in-One Lenovo IdeaCentre 520-22ICB cu procesor Intel® Core™ i5-8400T 1.7GHz,
- Număr anunț
- DA21805760
- Autoritate contractantă
- SCOALA SPECIALA NR. 4 BUCURESTI (CUI 4340617)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.033,60 RON
- Valoare atribuită
- 4.033,60 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 16:35
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 09:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.033,60 RON
din 4.033,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro