Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laptop LENOVO Legion Y530-15ICH, Intel Core i7-8750H pana la 4.1GHz, 15.6" Full HD, 8GB, HDD 1TB + S

Număr anunț
DA21805735
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.201 RON
Valoare atribuită
4.201 RON
Data publicării
20.11.2018 16:32
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 07:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.201 RON

din 4.201 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.