Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie TASTATURA PC USB A4TECH KR-750-USB-pozitia 35/PAAP/2018
- Număr anunț
- DA21804728
- Autoritate contractantă
- ETA S.A. (CUI RO10524177)
- Furnizor / câștigător
- UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
- Cod CPV
- 30237200-1 · Accesorii pentru computere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 124,36 RON
- Valoare atribuită
- 124,36 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 15:30
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 15:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
124,36 RON
din 124,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro