Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AUTOMAT ARDERE SIEMENS LME22.331C2, PT. ARZATOARE CU GAZ, 230V/50HZ
- Număr anunț
- DA21806774
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
- Cod CPV
- 42310000-2 · Arzatoare pentru cuptoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 679,33 RON
- Valoare atribuită
- 679,33 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 08:24
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
679,33 RON
din 679,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro