Ofertă acceptată Cumpărare directă

Izolatori fir 10 buc/punga

Număr anunț
DA21788778
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
Furnizor / câștigător
SUPER FARM LAND SRL (CUI RO17919247)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.266 RON
Valoare atribuită
2.266 RON
Data publicării
19.11.2018 15:05
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.266 RON

din 2.266 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.