Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tipizate

Număr anunț
DA22355932
Autoritate contractantă
LICEUL AUTO TRAIAN VUIA (CUI 2679685)
Furnizor / câștigător
TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
383 RON
Valoare atribuită
383 RON
Data publicării
06.02.2019 13:59
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

383 RON

din 383 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.