Ofertă acceptată Cumpărare directă

Antigel rosu 30g

Număr anunț
DA21804345
Autoritate contractantă
LICEUL AGRICOL ”DR. C. ANGELESCU” BUZAU (CUI 4233807)
Furnizor / câștigător
PEDROMIR SRL (CUI RO20603634)
Cod CPV
24951311-8 · Produse antigel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
102,95 RON
Valoare atribuită
102,95 RON
Data publicării
20.11.2018 15:16
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

102,95 RON

din 102,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.