Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOCLU DETECTOR FUM; DETECTOR FUM; CONTACTOR 18A LC1D1P7 CONT.18A
- Număr anunț
- DA21809663
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA ANGHEL SALIGNY AL JUDETULUI VRANCEA (CUI 4297908)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ ELECTRO SRL (CUI RO24996781)
- Cod CPV
- 38431200-7 · Detectoare de fum (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 258,82 RON
- Valoare atribuită
- 258,82 RON
- Data publicării
- 21.11.2018 10:21
- Termen limită
- 26.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
258,82 RON
din 258,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro