Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosar dosare de incopciat 1/1 cu ghiare din carton duplex 250 g grame STIL
- Număr anunț
- DA22352343
- Autoritate contractantă
- COMUNA NUCET (CUI 4280345)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.063,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.063,60 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 10:50
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.063,60 RON
din 1.063,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro