Ofertă acceptată
Cumpărare directă
dozator sapun lichid - 4 buc prosoape Z 2str, 150 foi - 20 pachete dispenser prosop Z - 1 buc dispen
- Număr anunț
- DA22363170
- Autoritate contractantă
- LICEUL DE ARTE CONSTANTIN BRAILOIU (CUI 23514094)
- Furnizor / câștigător
- TORA PRINT SRL (CUI RO23265350)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 474,53 RON
- Valoare atribuită
- 474,53 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 12:34
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
474,53 RON
din 474,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro