Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament Servicii de colectare, transport si eliminare deseuri medicale

Număr anunț
DA22362846
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ABILITARE SI REABILITARE PERSOANE ADULTE CU DIZABILITATI TALMACIU (CUI 25631988)
Furnizor / câștigător
STERILECO S.R.L. (CUI RO15071999)
Cod CPV
90524400-0 · Servicii de colectare, de transport si de eliminare a deseurilor spitalicesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
316 RON
Valoare atribuită
316 RON
Data publicării
07.02.2019 12:13
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 12:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

316 RON

din 316 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.