Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDELETE URINA COMBI

Număr anunț
DA21437329
Autoritate contractantă
PRIMARIA AGNITA (CUI 4270716)
Furnizor / câștigător
MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
Cod CPV
33696700-2 · Reactivi pentru urologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
117 RON
Valoare atribuită
117 RON
Data publicării
10.10.2018 13:20
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 15:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117 RON

din 117 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.