Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Editare CD Nicu Alifantis
- Număr anunț
- DA21436800
- Autoritate contractantă
- Teatrul Dramatugilor Romani (CUI 37143247)
- Furnizor / câștigător
- ALIFANTISMUSIC SRL (CUI 31339954)
- Cod CPV
- 79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.390 RON
- Valoare atribuită
- 31.390 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 13:01
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
31.390 RON
din 31.390 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro