Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Placa PE ST 7000 FRASA NEGRU
- Număr anunț
- DA22360888
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
- Furnizor / câștigător
- PERFECT SEAL SRL (CUI RO15686676)
- Cod CPV
- 24560000-7 · Poliamide primare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.220 RON
- Valoare atribuită
- 3.220 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 10:30
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 10:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.220 RON
din 3.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro