Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 15,0% sub estimat
ANIOSYME DD1-Dezinfectant detergent pentru instrumentar pe baza de enzime
- Număr anunț
- DA22358467
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ADJUD (CUI 4410690)
- Furnizor / câștigător
- SANTOMED IMPEX SRL (CUI RO25115790)
- Cod CPV
- 24965000-6 · Enzime (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 680 RON 15,0% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2019 08:06
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 12:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
680 RON
din 800 RON estimat
15,0%
Adjudecat la 85,0% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.