Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse de reparații curente Șc.Urșița

Număr anunț
DA22357445
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI RO14402873)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,71 RON
Valoare atribuită
294,71 RON
Data publicării
06.02.2019 15:29
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 18:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,71 RON

din 294,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.