Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de constructii la obiectivul de investitii "Racordare canalizare blocuri OrasTurceni"

Număr anunț
DA22341668
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
ORNICONSMAR SRL (CUI 36805273)
Cod CPV
45232424-0 · Lucrari de constructii de evacuare a apelor reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.033,80 RON
Valoare atribuită
204.033,80 RON
Data publicării
05.02.2019 09:21
Termen limită
12.02.2019 17:00
Data finalizării
07.02.2019 14:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204.033,80 RON

din 204.033,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.