Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA P-TOUCH TZ231 COMP.

Număr anunț
DA21427288
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Evidenta a Persoanelor Sibiu (CUI 17493345)
Furnizor / câștigător
UNITEL SRL (CUI RO785590)
Cod CPV
31711000-3 · Accesorii electronice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74,37 RON
Valoare atribuită
74,37 RON
Data publicării
09.10.2018 14:55
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74,37 RON

din 74,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.