Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare si masurare priza de pamant si continuitatea instalatiei de legare la pamant

Număr anunț
DA21418990
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Cardiovasculare "Prof.Dr.C.C. Iliescu (CUI 4203628)
Furnizor / câștigător
94 IELFA CONSTRUCT SRL (CUI RO6615633)
Cod CPV
50710000-5 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice si mecanice de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.948 RON
Valoare atribuită
25.948 RON
Data publicării
09.10.2018 09:53
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 11:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.948 RON

din 25.948 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.