Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SARMA PENTRU SIGILIU RASUCITA TIP B
- Număr anunț
- DA22356406
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
- Furnizor / câștigător
- NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
- Cod CPV
- 44333000-3 · Sarma (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.310 RON
- Valoare atribuită
- 1.310 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:25
- Termen limită
- 11.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 07:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.310 RON
din 1.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro