Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie

Număr anunț
DA21800255
Autoritate contractantă
Centrul Zonal de Selectie si Orientare (CUI 12927303)
Furnizor / câștigător
ANGELOSOFT COMPUTERS SRL (CUI RO15110168)
Cod CPV
32333200-8 · Camere video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.951,26 RON
Valoare atribuită
1.951,26 RON
Data publicării
20.11.2018 13:08
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.951,26 RON

din 1.951,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.