Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie masina de gatit
- Număr anunț
- DA22349534
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE SI PNEUMOFTIZIOLOGIE DR VICTOR BABES TIMISOARA (CUI 2487647)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI RO6219272)
- Cod CPV
- 50883000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.432,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.432,30 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 07:28
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 07.02.2019 09:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.432,30 RON
din 1.432,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro