Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FISET DULAP METALIC CU CASETA SEIF 3 POLITE REGLABILE 900x400x1800 mm, 40 kg/polita A180
- Număr anunț
- DA21769729
- Autoritate contractantă
- COMUNA CREVEDIA MARE (PRIMARIA CREVEDIA MARE) (CUI 5246180)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.360 RON
- Valoare atribuită
- 1.360 RON
- Data publicării
- 16.11.2018 11:35
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 21.11.2018 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.360 RON
din 1.360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro