Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie statii emisie receptie - set complet Politia Locala Turda

Număr anunț
DA21810029
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIA LOCALA TURDA (CUI 18694290)
Furnizor / câștigător
GAMI RO NET S.R.L. (CUI RO6772450)
Cod CPV
32236000-6 · Radiotelefoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.672 RON
Valoare atribuită
3.672 RON
Data publicării
21.11.2018 10:32
Termen limită
26.11.2018 17:00
Data finalizării
21.11.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.672 RON

din 3.672 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.