Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii lunare de asistenta si suport unitati de invatamant CONTABILITATE BUGETARA

Număr anunț
DA22245924
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PAULESTI (CUI 17441273)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.200 RON
Valoare finală
4.200 RON
Data publicării
18.01.2019 11:33
Termen limită
26.01.2019 17:00
Data finalizării
26.01.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.