Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Telefon SAMSUNG Galaxy J4 Plus (2018) 32GB, 2GB RAM, dual sim, gold
- Număr anunț
- DA21803423
- Autoritate contractantă
- Administratia Bazinala de Apa Buzau Ialomita (CUI 23706189)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 32250000-0 · Telefoane mobile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.092,26 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 14:43
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 14:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.092,26 RON
din 1.092,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro