Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 84,2% sub estimat
tichete sociale
- Număr anunț
- DA21431166
- Autoritate contractantă
- Directia de Asistenta Sociala Focsani (CUI 37349213)
- Furnizor / câștigător
- UP ROMÂNIA S.R.L. (CUI RO14774435)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 475 RON
- Valoare atribuită
- 75 RON 84,2% sub estimat
- Data publicării
- 10.10.2018 09:29
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 13:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
75 RON
din 475 RON estimat
84,2%
Adjudecat la 15,8% din estimat · economie 400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.